Opis
Detalji o proizvodu
OPĆI PODACI
|
Duljina
|
31,5 mm |
|---|---|
|
Visina
|
46 mm |
|
Dubina
|
31,5 mm |
| Težina | 0,1 kg |
| Raspon temperature okoline | -40°C – +65°C |
| Dužina kabela | 1 m |
| Klasa točnosti | 1 |
| Primarna struja | 100 A |
| Sekundarni izlaz | napon |
| Sekundarni napon | 0,33 V |
| Promjer otvora za primarni vodič | 16 mm |
| Kompatibilni Fronius pametni mjerači | Fronius Smart Meter WR 100-600V-3, Fronius Smart Meter IP |
| Vrsta instalacije | Split-core |









