Opis
Opći podaci
| Mrežna frekvencija | 50 Hz |
|---|---|
| Duljina | 341 mm |
| Širina | 110 mm |
| Visina | 198 mm |
| Težina | 4,5 kg |
| Težina | 4,5 kg |
| Težina s pakiranjem | 5,9 kg |
| Klasa emisije smetnji | B |
Tehnički podaci
| Maksimalna mrežna frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Glavni osigurač | 16 A |
| Zaštitni prekidač za diferencijalnu struju | Tip A |
| Minimalni presjek glavnog kabela | 1,5 mm² |
| Nazivni izlazni napon | 24 V |
| Nominalna struja punjenja / izlazna struja | 50 A |
| Maksimalna relativna vlažnost | 85% |
| Maks. nadmorska visina | 2000 m |
| Klasa zaštite | IP21 |








