Opis
Detalji o proizvodu
OPĆI PODACI
|
Širina
|
53 mm |
|---|---|
|
Visina
|
90 mm |
|
Dubina
|
58 mm |
| Težina | 0,13 kg |
| Nazivni napon | 100 – 240 (3x 208-480) |
| Maks. Trenutno | 5000 |
| Presjek spoja faznog i neutralnog vodiča | 1,5 – 4 mm² |
| Priključni presjek strujnih transformatora i komunikacijskih kabela | 0,25 – 2,5 mm² |
| Samopotrošnja | 5 W |
| Startna struja | 20 mA |
| Točnost aktivne energije | Klasa 1 (EN 62053-21) / Klasa B (EN 50470-3) |
| Točnost jalove energije | Klasa 2 (EN 62053-23) |
| Preopterećenje (kratkoročno) | 3x Imax / 20 sek |
| Montaža | U zatvorenom prostoru (DIN tračnica) |
| Raspon temperature okoline | -25 °C – +55 °C |
| Kućište | 3 modula DIN 43880 |
| Stupanj zaštite | IP20 (prednji okvir), IP30 (priključci) |
| Sučelje prema pretvaraču | Modbus RTU (RS485), Modbus TCP (WiFi, LAN) |
| Strujni transformatori | Primar: 1 – 5000 A / sekundar: koristite samo CT-ove s izlaznim naponom od 333 mV |
| Raspon radnog napona | -10% – +10% |
| Min. nazivna frekvencija | 50 Hz |
| Maks. nazivna frekvencija | 60 Hz |









