Opis
Tehnički podaci
ID oznake
| Radni napon | 20 do 200 V (istosmjerna struja) |
| Osigurač | 250 mA |
| Sigurnosna klasa | Drugi |
| Prosječna potrošnja | < 0,5 W |
| Kategorija prenapona | Drugi |
| Stupanj onečišćenja | 3 |
| Kompatibilnost terminalnih konektora | 16 – 120 mm² ( 0,63 – 4,72 in² ) |
| Klasa zaštite | IP65 |
| Dimenzije (širina x visina x dubina) | 105 x 33,25 – 41,70 x 121,5 mm (4,13 x 1,31 – 1,64 x 4,78 inča) |
| Težina | 350 g (0,77 lb.) |
| Koristiti | U zatvorenom i na otvorenom |
| Radna temperatura | -25 do +80 °C (-13 do 176 °F) |
| Temperatura skladištenja | -40 do +80 °C (-40 do 176 °F) |
| Maksimalna radna visina iznad razine mora | 3000 m (9842,52 stope) |








