Opis
Opći podaci
| Mrežna frekvencija | 50 Hz |
|---|---|
| Duljina | 633 mm |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 344 mm |
| Težina | 19,2 kg |
| Težina | 19,2 kg |
| Težina s pakiranjem | 22,5 kg |
| Klasa emisije smetnji | B |
Tehnički podaci
| Maksimalna mrežna frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Glavni osigurač | 16 A |
| Zaštitni prekidač za diferencijalnu struju | Tip B |
| Minimalni presjek glavnog kabela | 2,5 mm² |
| Nazivni izlazni napon | 80 V |
| Nominalna struja punjenja / izlazna struja | 110 A |
| Maksimalna relativna vlažnost | 85% |
| Maks. nadmorska visina | 2000 m |
| Klasa zaštite | IP20 |












