Opis
Detalji o proizvodu
ULAZNI PODACI
| Frekvencija (ulaz) | 50 Hz |
|---|---|
| Vrste mrežnog napajanja | TT / TN / IT |
| Mrežni priključak | CEE32 utikač crveni 5-polni / 30 cm uključujući neutralni vodič |
| Nazivni napon | 230 V (1-fazni) / 400 V (3-fazni) |
| Nazivna struja (podesiva) | 6-16A 1-fazni ili 3-fazni |
| Utičnica za punjenje | 1,9 W (LED ne svijetli), 4,2 W (LED svijetli jako) |
| Uređaj za zaostalu struju | 20 mA AC, 6 mA DC |
| Presjek kabela opskrbnog voda | 2,5 mm² |
| Maksimalna snaga punjenja 1-fazna | 3680 W |
| Maksimalna snaga punjenja 3 faze | 11 kW |
OPĆI PODACI
|
Širina
|
155 mm |
|---|---|
|
Visina
|
287 mm |
|
Dubina
|
109 mm |
| Težina | 1,63 kg |
| Težina uklj. ambalaža | 2,82 kg |
| Klasa zaštite | IP65 |
| Montaža | U zatvorenom ili na otvorenom 1) |
| Raspon temperature okoline | -25 °C do +40 °C (bez izravne sunčeve svjetlosti) |
| Vlažnost | 5 % – 95 % |
| Maks. visina | 2000 m |
| Otpornost na udarce | IK08 |
| PV optimizacija | Dinamičko PV prekomjerno punjenje od 1,38-11 kW (automatsko prebacivanje 1-/3-faze) |
| Mrežna veza | WLAN 2) |
| Vrsta instalacije | Visi uspravno |
| Prosječna temperatura okoline tijekom 24 sata | Maks. 35°C |
| Komunikacijski protokoli | OCPP 1.6 J |
| Dodatni adapteri (mogu se naručiti pojedinačno) | CEE32 crveni osigurač, CEE plavi utikač za kampiranje, sigurnosni utikač 16A |
1) Kada se postavlja na otvorenom, Wattpilot ne smije biti izložen izravnoj sunčevoj svjetlosti.
2) Fronius Wattpilot podržava WLAN standarde 802.11 b/g/n u pojasu od 2,4 GHz s WEP, WPA, WPA2 i WPA3
DODATNA OPREMA ZA SERIJU WATTPILOT
| Type 2 Cable 5m Accessory | 4240180 | 299,90€ |
| RFID Tags Accessory, 10 komada | 4240181 | 19,90€ |
| Mounting plate Go Accessory Go | 4240182 | 29,90€ |
| Adapter set Go 11 2.0 Accessory Go | 4240405 | 119,90€ |
| Adapter Go 11 CEE32 red 2.0 Accessory Go | 4240406 | 49,90€ |
| Adapter Go 11 CEE16 blue 2.0 Accessory Go | 4240407 | 39,90€ |
| Adapter Go 11 Type F plug 2.0 Accessory Go | 4240408 | 39,90€ |
| Adapter set Go 22 2.0 Accessory Go | 4240410 | 119,90€ |
| Adapter Go 22 CEE16 red 2.0. Accessory Go | 4240411 | 49,90€ |
| Adapter Go 22 CEE16 blue 2.0. Accessory Go | 4240412 | 49,90€ |
| Adapter Go 22 Type F plug 2.0 Accessory Go | 4240413 | 49,90€ |
| Type 2 cable 2.5m Accessory Wallbox | 4240419 | 239,90€ |
| Type 2 cable 7.5m Accessory Wallbox | 4240420 | 359,90€ |
| Mounting plate Go 2.0 Accessory charging station | 4240421 | 29,90€ |
| Type 2 wall bracket Accessory Wallbox | 4240422 | 49,90€ |









Ponuda se kreće od kompleta adaptera do nosača za montažu i dodatnih ID čipova.


