Opis
Opći podaci
| Širina | 53,8 mm |
|---|---|
| Visina | 91,5 mm |
| Dubina | 63 mm |
| Težina | 0,24 kg |
| Nazivni napon | 208-400 V (LL) |
| Maks. trenutni | 65 |
| Presjek spoja faznog i neutralnog vodiča | 1-16 mm² |
| Priključni presjek strujnih transformatora i komunikacijskih kabela | 0,05 mm² |
| Samopotrošnja | 1 W |
| Startna struja | 20 mA |
| Klasa točnosti | 1 |
| Preopterećenje (kratkoročno) | 1950A@10ms |
| Radni raspon | -25°C – +65°C |









