Opis
Detalji o proizvodu
OPĆI PODACI
|
Širina
|
35,8 mm |
|---|---|
|
Visina
|
91,5 mm |
|
Dubina
|
63 mm |
| Težina | 0,16 kg |
| Nazivni napon | 230V |
| Maks. Trenutno | 100 |
| Presjek spoja faznog i neutralnog vodiča | 1-25 mm² |
| Priključni presjek strujnih transformatora i komunikacijskih kabela | 0,05 mm² |
| Samopotrošnja | 1 W |
| Startna struja | 40 mA |
| Klasa točnosti | 1 |
| Preopterećenje (kratkoročno) | 3000A pri 10ms |
| Radni raspon | -25 do +65°C |








